Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107623/0003

Walzenkrug,

deutsch, Ende 18. Jh., Fayence, bunt gemaltes Blumenbukett auf hellgrauem Gurnd, Zinndeckel und -standring, Höhe 24 cm, Rand bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

10.12.2020 - 16:35

Vyvolávací cena:

Walzenkrug,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online