Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107781/0007

Engelskopf,

um 1800, Holz gechnitzt, neu gefasst und vergoldet, eine Flügelspitze fehlt, 13 x 18 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.12.2020 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Engelskopf,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online