Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106907/0001

Hl. Florian,

20. Jh., Holz geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, auf Sockel montiert, Gesamthöhe 65 cm, Alters- und Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.12.2020 - 16:04

Vyvolávací cena:

Hl. Florian,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online