Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106261/0019

Hinterglasbild, S. Maria,

Oberammergau 19. Jh., hochrechteckige Kartusche mit gold hinterlegten Eckrosetten, Farbverluste, alt gerahmt, 21,5 x 28 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.12.2020 - 16:28

Vyvolávací cena:

Hinterglasbild, S. Maria,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online