Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105676/0009

Kleiner fliegender Engel,

süddeutsch um 1800, Holz vollrund geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, Höhe 30 cm, starke Fassungsschäden, Finger fehlen teils, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.12.2020 - 16:06

Vyvolávací cena:

Kleiner fliegender Engel,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online