Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107679/0005

Reliquienkreuz,

19. Jh., Holz geschnitzt, Christus, darunter schmerzhafte Hl. Maria, rückseitig Schuber beschädigt, Inhalt fehlt, 9 x 24 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.12.2020 - 16:26

Vyvolávací cena:

Reliquienkreuz,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online