Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105904/0001

Collier de Chien,

Silber, teilweise vergoldet, Silberfiligran, Imitationssteine, Meisterzeichen, Beschauzeichen Alt Österreich ab 1872, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

10.12.2020 - 16:33

Vyvolávací cena:

Collier de Chien,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:33
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online