Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107003/0016

Walzenkrug,

deutsch, 2. Hälfte 18. Jh., frontal in Kartusche bunt gemalter Vogel auf Ast, mangan jaspierter Fond, Zinndeckel und -standring, Höhe 24 cm, Haarriss, Henkel restauriert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

10.12.2020 - 16:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Walzenkrug,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:37
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online