Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106576/0004

Paar Engel im Stil des Barock,

19. Jh., Lindenholz vollrund geschnitzt, polychrom gefasst, versilbert und vergoldet, Höhe 60 cm, Altersund Fassungsschäden, 1 Finger fehlt, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.12.2020 - 16:10

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online