Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107835/0003

Federkielgürtel,

19. Jh., Innviertel, Lenderranzen mit Federkiel Stickerei und getriebener Messingschnalle, Gesamtänge mit Lasche ca. 113 cm, starke Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

10.12.2020 - 16:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Federkielgürtel,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.12.2020 - 16:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online