Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 105

Ferrari "Autogrammkarten"

drei signierte Scuderia Ferrari Autogrammkarten von Eddie Irvine, Luca Badoer (1998) und Rubens Barricello (2000), handsigniert, Größe ca, 21 x 15 cm, verglast, gerahmt

08.12.2020 - 10:51

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ferrari "Autogrammkarten"

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Automobilia
Datum: 08.12.2020 - 10:51
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online