Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038605/0013

Robert Zeppel-Sperl *

Robert Zeppel-Sperl * - Schmuck, Kunst & Antiquitäten

(Leoben 1944 - 2005) Ohne Titel, signiert unten rechts: Robert Zeppel-Sperl, Farblithografie auf BFK-Rives, Nr. 32/35, Darstellungsgröße ca. 56 x 42 cm, Blattgröße ca. 66 x 50 cm

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

03.12.2020 - 15:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Robert Zeppel-Sperl *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 03.12.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online