Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038983/0014

Gerhard Almbauer *

(Graz 1957 geb.) Toskanische Hügellandschaft mit Häusern, signiert und datiert unten links: Almbauer 1994, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca.34,5 x 55 cm, Passepartout, leicht beschädigter Metallrahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

03.12.2020 - 15:18

Vyvolávací cena:

Gerhard Almbauer *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online