Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039015/0007

Dietmar Salcher *

(Mauthen, Kärnten 1947-2019 Salzburg) Sommerfragment, signiert und datiert unten rechts: Salcher 1986, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße ca. 25 x 35 cm, auf Untersatzblatt, Wechselrahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

03.12.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:

Dietmar Salcher *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online