Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038948/0003

Unbekannter Aquarellist

(1. Hälfte 20. Jahrhundert) Der arme Violinist, Aquarell auf Papier, Blattgröße ca. 35 x 27,5 cm, leicht beschädigter Rahmen, sichtbarer Randeinriss rechts mittig, wenig stockfleckig

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

03.12.2020 - 15:20

Vyvolávací cena:

Unbekannter Aquarellist

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2020 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online