Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 392-241831/0012

Rubin Diamant Kulturperlen Brosche

Gold 580/Silber kombiniert Altschliffdiamanten und Diamantrauten zus. ca. 0,35 ct, österr. Amtspunze 1872-1922 3,6 g, Rahmen seitlich tlw. ge-brochenøG3

Expert: Anna Maria Hofmeister Anna Maria Hofmeister
+43512/570447- 14

anna-maria.hofmeister@dorotheum.at

08.12.2020 - 11:08

Vyvolávací cena:

+43512/570447- 14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 08.12.2020 - 11:08
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: Online