Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022445/0032

Rudolf Schmidt *

(Wien 1873-1963), "Schönlaterngasse in Wien", signiert u. datiert "Rud. Schmidt 1917", Aquarell auf Papier ca. 21 x 16,5 cm, verglast, gerahmt

07.12.2020 - 10:30

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Schmidt *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 07.12.2020 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online