Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022482/0005

Artur Lajos Halmi

(Budapest 1866-1939) Damenportrait in Tüll gekleidet, signiert Halmi A, Öl auf Leinwand, 31 x 21 cm, gerahmt,

07.12.2020 - 10:33

Vyvolávací cena:

Artur Lajos Halmi

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2020 - 10:33
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online