Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022482/0002

Künstler 19. Jhdt.

Bei der Rast, Aquarell , Bleistift auf Papier, 6,5 x 13 cm, Passep., gerahmt,

07.12.2020 - 10:35

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2020 - 10:35
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online