Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022669/0002

Carl Fahringer *

(Wr. Neustadt 1874-1952 Wien), "Bauernhaus mit Fuhrwerk und Hund", signiert "C. Fahringer", Aquarell auf Papier, ca. 25 x 35 cm, verglast, gerahmt

07.12.2020 - 10:36

Vyvolávací cena:

Carl Fahringer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2020 - 10:36
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online