Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022445/0028

Franz Witt *

(Schloß Mähren,1864 geb.), "Rennen der 2-Spänner-Kutschen am Lusthaus im Wiener Prater", signiert "Franz Witt", Aquarell/Deckweiß auf Karton, ca. 33,5 x 52 cm, verglas, gerahmt

07.12.2020 - 10:37

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Franz Witt *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2020 - 10:37
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online