Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022482/0009

Georg Eisler *

(Wien 1928-1998) Akt, signiert und datiert Eisler 16. II.81, Bleistift, Aquarell auf Papier, 37 x 55 cm, gewellt, gerahmt,

07.12.2020 - 10:43

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Georg Eisler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2020 - 10:43
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online