Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022329/0010

Rudolf Ullik *

(Österreich 1900-1996) Häuserzeile, Sievering (?), R. Ullik gestempelt, Mischtechnik auf Papier, 37 x 49 cm, Passep., gerahmt,

07.12.2020 - 10:43

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Rudolf Ullik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2020 - 10:43
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online