Čís. položky 110-022478/0003

Wolfgang Schönthal *

(Wien 1905-1963),"Dorfansicht" (vermutlich Motiv aus der Wachau), signiert "W. Schönthal", Öl auf Leinwand, ca. 49 x 61 cm, gerahmt

07.12.2020 - 10:45

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Wolfgang Schönthal *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.12.2020 - 10:45
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online