Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022532/0008

Kopist des 19. JH.

Variante nach Leonardo da Vincis "Mona Lisa", Pastell auf Papier, ca. 66,5 x 51 cm, in reich geschnitzten, goldfarben gefassten Florentiner Rahmen, Altersspuren

07.12.2020 - 10:46

Vyvolávací cena:

Kopist des 19. JH.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 07.12.2020 - 10:46
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online