Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022280/0007

Künstler um 1900

Winterlandschaft, signiert R. Tröger, Öl auf Holz, 109 x 94 cm, gerahmt,

07.12.2020 - 10:46

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2020 - 10:46
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online