Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022492/0008

Nadja Pogany*

, ohne Titel, signiert u. datiert "N. Pogany, 1004" sowie rückseitig bezeichnet "Nadja Pogany 2004", Mischtechnik auf Leinwand, ca.100 x 120 cm, ohne Rahmen

07.12.2020 - 10:50

Vyvolávací cena:

Nadja Pogany*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2020 - 10:50
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online