Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022634/0001

Dekorativer kartuschenförmiger Wandspiegel

in florentiner Barockstil, spätes 19. JH./frühes 20. JH., Lindenoder Pappelholz geschnitzt und goldgefasst, ca. 107 x 76 cm, Alters- und Reparaturspuren, Fassung partiell abgeblättert, Spiegeltafel ergänzt

07.12.2020 - 11:03

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2020 - 11:03
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online