Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022445/0012

Paar Brettsessel

im Frühbarockstil 20. JH. massive Eichenholzausführung mit ornamentalen Schnitzereien und Marketerien, Gebrauchsspuren

07.12.2020 - 11:10

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Paar Brettsessel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.12.2020 - 11:10
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online