Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7

Hahn-Brosche, Bijoux Christian Dior 1966,

Aus. Henkel & Grosse, Pforzheim, Tombak, vergoldet, bunte geschliffene Swarovski Kristallglassteine, 8,5 x 7 cm, signiert 19 Chr Dior 66 GERMANY

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.12.2020 - 15:01

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Móda a doplňky
Datum: 07.12.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online