Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 157

Teddybär mit Weihnachtsbaum-Brosche,

Rudolf Weiss, Kaufbeuren-Neugablonz um 1960/70, Tombak, vergoldet, bunte geschliffene Swarovski Kristallglassteine, 6 x 8 cm, signiert WEISS

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.12.2020 - 15:26

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Móda a doplňky
Datum: 07.12.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online