Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 56

Joan Hernandez Pijuan *

(Barcelona 1931-2005) Ohne Titel, Lithographie in Farbe auf Velin von Guarro, signiert Hernandez Pijuan, Nr.11 von 99 nummerierten Exemplaren, Darstellungsmaße 73,8 x 22,7 cm, Blattmaße 75,5x 55,87 cm, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

09.12.2020 - 10:18

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Joan Hernandez Pijuan *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderní grafika
Datum: 09.12.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online