Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 79

Gottfried Kumpf *

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Center Court", 1996, Lithographie in Farbe auf Velin, signiert Kumpf und betitelt, Épreuve d'Artiste, Darstellungsmaße 45,8 x 45,8 cm, gedruckt bei Stamperia Carini di San Giovanni Valdarno, gerahmt beschrieben, gerahmt, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

09.12.2020 - 10:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderní grafika
Datum: 09.12.2020 - 10:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online