Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073246/0001

Karl Kaufmann

(Neuplachowitz 1843-1905 Wien) Sonnige Fjordlandschaft, rückseitig schwach leserlich betitlet "Bukkefjord"?, signiert mit dem Pseudonym J. Homstedt, Öl auf Leinwand, 70 x 105 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.12.2020 - 10:02

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Karl Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vánoční aukce - Obrazy
Datum: 15.12.2020 - 10:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online