Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069693/0001

Franz Gaul

(Wien 1837-1906) König Rudolf I. belehnt seine beiden Söhne Albrecht und Rudolf II. mit den Herzogtümern Österreich, Steiermark, Kärnten und Krain, signiert Franz Gaul, Aquarell auf Papier, 30 x 43 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

15.12.2020 - 10:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Gaul

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vánoční aukce - Obrazy
Datum: 15.12.2020 - 10:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online