Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070459/0006

Remigius Adrianus van Haanen

(Oosterhoudt 1812-1894 Bad Aussee) Eine Mondnacht über den Fluß, monogrammiert R. v. H, rückseitig alt bezeichnet Remy van Haanen 1861, Öl auf Holz, 17,7 x 31 cm, gerahmt, (Rei)

Wir danken Jeron Kapelle RKD für die wissenschaftliche Unterstützung.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.12.2020 - 10:09

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Remigius Adrianus van Haanen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vánoční aukce - Obrazy
Datum: 15.12.2020 - 10:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online