Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073291/0007

Künstler um 1900

Am Heimweg mit der Herde vom Feld, Öl auf Holz, 36 x 57 cm, gerahmt (Rahmen stark beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.12.2020 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vánoční aukce - Obrazy
Datum: 15.12.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online