Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073495/0001

Andreas Weith

(Acholdshausen 1858 - 1939 Wien) "Ansicht von der heutigen Rampersdorfergasse V gegen Meidling, Kirche und Pfanisches Bad", rückseitig alt betitelt, signiert, datiet A. Weith 1880, Ölstudie auf Karton, 21 x 31 cm, Passepartout, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.12.2020 - 10:23

Vyvolávací cena:

Andreas Weith

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vánoční aukce - Obrazy
Datum: 15.12.2020 - 10:23
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online