Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073414/0002

Otto Luhde *

(Wien 1874-1957 Krems) Salzkammergut, Traunstein und Gmundner See, rückseitig alt betitelt, signiert Luhde, Öl auf Karton, 23 x 33 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.12.2020 - 10:37

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Otto Luhde *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Weihnachtsauktion - Bilder
Datum: 15.12.2020 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online