Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072235/0001

Sin Bohumil, um 1900

Prag, Abendstimmmung, Blick auf Mala Strana, Hradschin und Karupa Park, signiert, datiet Sin 1920, Öl auf Leinwand, 81 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.12.2020 - 10:30

Vyvolávací cena:

Sin Bohumil, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Weihnachtsauktion - Bilder
Datum: 15.12.2020 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online