Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071471/0008

Heinrich Tomec

(Prag 1863-1928 Wien) Motiv aus Prag, signiert Tomec, Öl auf Leinwand, 85 x 66 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.12.2020 - 10:47

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Heinrich Tomec

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vánoční aukce - Obrazy
Datum: 15.12.2020 - 10:47
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online