Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072790/0016

Julius Ullmann

(Linz 1861-1918 Salzburg) "Paris- Port neuf - Abendstimmung an der Seine", rückseitig betitelt, signiert, datiert Ullmann Paris 1905, Öl auf Karton, 26 x 38 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.12.2020 - 11:02

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Julius Ullmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vánoční aukce - Obrazy
Datum: 15.12.2020 - 11:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online