Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072684/0001

Künstler 18. Jahrhundert

Anbetung der Hirten, Gouache auf Pergament, mit schwarzer Linie und Goldfarbe eingefasst, 20 x 15 cm, gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

15.12.2020 - 11:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 18. Jahrhundert

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vánoční aukce - Obrazy
Datum: 15.12.2020 - 11:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online