Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065298/0000

Altschliffbrillantsoliär ca. 2 ct

Gold/Weißgold 585, RW 60, 4,4 gøG4

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

15.12.2020 - 15:11

Dosažená cena: **
EUR 3.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 15.12.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online