Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025442/0003

Altschliffbrillant Brosche zus. ca. 1,10 ct, Erzeugnis Fa. Drobny Linz

Gold/Weißgold 750, ca. 40 x 27 mm, Handarbeit, 11,4 g øG11

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

15.12.2020 - 15:32

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 15.12.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online