Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-462942/0002

Altschliffbrillant Solitär

Gold/Weißgold 585, ca. 0,15 ct RW 58, 10,7 gøG11

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

15.12.2020 - 15:02

Vyvolávací cena:

Altschliffbrillant Solitär

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 15.12.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online