Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 168 -

Venezianische Schule, 17. Jahrhundert

Frauenkopf,
Öl auf Leinwand, 44,5 x 37 cm, gerahmt

Expert: Mark MacDonnell Mark MacDonnell
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

15.12.2020 - 15:56

Dosažená cena: **
EUR 5.180,-
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 8.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Frauenkopf,

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
old.masters@dorotheum.at

Aukce: Alte Meister
Datum: 15.12.2020 - 15:56
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.12. - 15.12.2020