Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-457807/0001

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,55 ct

Gold 585, Ringkopf Gold 750, tlw. emailliert, RW 53, 5,7 g, Email tlw. ausgeschartetøg6

21.12.2020 - 15:01

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Klenoty
Datum: 21.12.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online