Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 200

Suriname Plantage Marienburg 1880/1890

AE Marke zu 25 Cent o. J. Av: PLANTAGE/ 25 CENT/ MARIENBURG. Rv: punziertes M. Byrne T26*; =3,54 g= (Druckstelle durch Punze) III-

Expert: Mag. Malte Rosenbaum Mag. Malte Rosenbaum
+43-1-515 60-424

malte.rosenbaum@dorotheum.at

29.12.2020 - 16:06

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

+43-1-515 60-424

malte.rosenbaum@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce:
Datum: 29.12.2020 - 16:06
Místo konání aukce: Abteilung für Briefmarken, Münzen und Orden
Prohlídka: 14.12. - 29.12.2020