Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038774/0039

Christian Wilhelm Ernst Dietrich, gen. Dietricy

(Weimar 1712-1774 Dresden) Schule Studienkopf eines bärtigen Mannes im Dreiviertelporträt nach rechts mit Hut, Öl auf Holz (?), sichtbare Bildgröße ca. 10,5 x 7,5 cm, kleine Retuschen, verglast, alter Flammleistenrahmen, dieser beschädigt, alter Wurmschaden Ruf 360

Provenienz: Tiroler Privatsammlung

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.12.2020 - 13:34

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 18.12.2020 - 13:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.12. - 17.12.2020